Obozy Tai Chi i kung-fu Wu Shu

Letnie obozy na Mazurach

Zapraszamy na letnie obozy Tai Chi i kung-fu Wu Shu w pięknych mazurskich plenerach. Co roku organizujemy obóz Tai Chi wśród pól i lasów tego regionu. Ćwiczymy na powietrzu lub w sali. Każdy dzień rozpoczynamy od rozciągania nad brzegiem jeziora, a następnie przechodzimy do ćwiczeń Tai Chi. Codziennie odbywają się dwa treningi, zwykle pierwszy zaczyna się o godzinie 9:00, drugi o 11:30. Ponadto wieczorami robimy dodatkowy, trzeci trening dla osób, które chcą nauczyć się więcej.

Naszym celem jest doskonalenie znajomości znanych form Tai Chi oraz nauka nowych. Ponadto rozwijanie ogólnej sprawności, świadomości ciała i kształtowanie zdrowej sylwetki.

Mieszkamy w domkach letniskowych w ośrodku otoczonym przez las. W czasie wolnym można wybrać się na wycieczki rowerowe, spacery oraz korzystać z takich atrakcji, jak: kąpielisko, kajaki, łódki.

Obóz Tai Chi to wspaniała okazja do wyciszenia umysłu oraz aktywnego wypoczynku w otoczeniu czystej mazurskiej przyrody. Zapraszamy zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące, które dopiero chcą rozpocząć naukę Tai Chi od podstaw.

Więcej informacji: szkolanama@gmail.com