Oferta dla firm

Warsztaty Tai Chi, pokazy sztuk walki

Warsztaty Tai Chi

Organizujemy zajęcia i warsztaty Tai Chi dla firm, dzięki którym uczestnicy znajdą chwilę na odprężenie i wyciszenie, co przełoży się na lepszą koncentrację, sprawność i efektywność.

Stres, brak odpowiedniej ilości ruchu i odpoczynku sprawiają, że stajemy się zdekoncentrowani, zmęczeni i ostatecznie mniej efektywni. Jednoczenie obniża się nasza odporność, pojawiają się bolesne napięcia oraz bóle kręgosłupa. Wszystko to przekłada się na gorsze samopoczucie oraz mniejszą wydajność w pracy.

Ruch przyczynia się do zwiększenia sprawności intelektualnej. Tai Chi jest sprawdzonym systemem angażującym ciało i umysł dla odnalezienia harmonii i równowagi. Przynosi to wymierne korzyści w codziennym funkcjonowaniu.

Treningi stacjonarne dla pracowników to propozycja dla firm, które chcą regularnie inwestować w swoją kadrę.

Pokazy sztuk walki

Szkoła mistrza Nama organizuje unikalne pokazy chińskich sztuki walki kung-fu Wu Shu. Oferta dostosowana jest czasowo i tematycznie do potrzeb klientów. Podczas pokazów prezentujemy różne rodzaje broni, takie jak: miecz, kij, szabla, łańcuch, włócznia, halabarda, wachlarz i inne. Dodatkową atrakcją jest taniec lwa. Istnieje również możliwość połączenia pokazu sztuk walki oraz tańca z wachlarzami bojowymi.