Zofia Lelek

Medalistka na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Wu Shu w 2017 roku oraz na zawodach o Puchar Polski w kategorii Tai Chi w 2007 roku. Wieloletnia trenerka Tai Chi w Szkole Mistrza Nama. Praktykuje Tai Chi Chuan, style Chen, Yang i Bagua oraz formy z mieczem oraz wachlarzem.

Trenowała kung-fu Wu Shu oraz zgłębia tajniki tańca z wachlarzami bojowymi, który łączy dynamikę i precyzję wschodnich sztuk walki oraz ekspresję tańca współczesnego. Swoje umiejętności zaprezentowała występując w projekcie „Persona” w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie oraz w spektaklach tanecznych z elementami Tai Chi: „Księżniczka Lieu Hanh” w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice” i „Tao, droga smoka”. Wystąpiła również w teledyskach znanych polskich wokalistek.

Magister sztuki, malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Obroniła dyplom z malarstwa, który jest próbą zapisu ruchu Tai Chi tuszem na papierze w skali naturalnej, co dokumentuje film video. https://zofialelek.wixsite.com/zofia-lelek-art

Poza zajęciami Tai Chi prowadzi autorskie warsztaty relaksacyjne w oparciu o techniki oddechowe chi-kung oraz praktykę uważności i medytacje.

Kaligrafia ruchu Tai Chi