Zapraszamy na zajęcia od 10 sierpnia!

GRUPY POCZĄTKUJĄCE

Zapraszamy osoby w każdym wieku do poznania podstaw chińskich sztuk walki oraz relaksacji w ruchu jaką daje Tai Chi.
PLAN ZAJĘĆ tutaj >

Zapisy i informacja: 501 505 430


LEKCJE INDYWIDUALNE

Jeżeli nie odpowiadają Ci godziny treningów, chcesz poćwiczyć intensywniej lub nie lubisz zajęć w grupie, zapraszamy na lekcje indywidualne.

- Dla zabieganych z ograniczoną ilością czasu
- Dla tych, którzy nie czują się dobrze na zajęciach w grupie
- Dla ceniących sobie kameralność
- Dla osób publicznych dla których ważna jest prywatność
- Dla osób, które chcą mieć zajęcia razem i dzielić się kosztami

Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy, w dogodnych dla Ciebie godzinach. Istnieje również mozliwość dojazdu w umówione miejsce.
Informacja tel.: 501 505 430
Lekcje prywatne z Mistrzem Namem: 602 665 477


HISTORIA MISTRZA

W paździrniku 2016 wydana została książka biograficzna opisująca niezwykłe losy Nama, "Niech żyje Nam. Historia Mistrza" autorstwa Julii Hamery. Poniżej fragmenty recenzji. Polecamy!

"Historię Nama czyta się jak legendę o współczesnym mistrzu wschodnich sztuk walki. To opowieść o dochodzeniu do siły, wynikającej także z pokory, oraz o tym, że można odnaleźć swoje miejsce na przekór ideologii, ludziom i losowi".

Tu znajdziesz książkę

"W długiej wędrówce z bombardowanej wietnamskiej wsi do PRL-u Nam jawi się jako człowiek pogodny i pełen miłości do życia. Autorka książki, bardzo uważna słuchaczka, zastosowała idealną proporcję między detalem a wielką historią. Opowieść czyta się jak sensację, a to przecież spokojny monolog seniora. Człowieka, na którym Los przeprowadza swoje eksperymenty, zastanawiając się, ile ten wytrzyma. Wytrzymał wszystko. I ciągle się uśmiecha."