Szkoła

Szkoła Tai Chi Warszawa

Szkoła Chińskich Sztuk Walki Nama funkcjonuje od 1980 roku. Jej założycielem jest mistrz Hai Bui Ngoc Nam, znany w Europie nauczyciel Wu Shu i Tai Chi Chuan. Zarówno obecnie, jak i w ciągu poprzednich lat, zajmuje czołowe miejsce w rankingu polskich szkół walki. Uczniowie Nama z powodzeniem uczestniczą w międzynarodowych i regionalnych mistrzostwach Wu Shu i Tai Chi Chuan, a część z nich weszła w skład Polskiej Kadry Narodowej.

Nasza szkoła ma siedzibę w Warszawie, gdzie prowadzimy treningi w dogodnych lokalizacjach w centrum miasta oraz na Mokotowie. Oferujemy zajęcia stacjonarne, ćwiczenia Tai Chi w plenerze, obozy letnie oraz warsztaty. Nasze kursy Tai Chi i kung-fu Wu Shu kierowane są zarówno do osób początkujących, które dopiero chcą rozpocząć naukę, jak również do zaawansowanych adeptów chińskich sztuk walki.

Tai Chi Mokotów Warszawa

Nauczamy stylów Yang Tai Chi Chuan, Chen Tai Chi, Bagua, form ręcznych oraz z różnymi rodzajami broni, takimi jak: miecz, szabla, kij, wachlarz bojowy. Ćwiczymy style północne i południowe Wu Shu, formy: Małpy, Pijanego Mistrza, Orła, Modliszkę oraz formy z bronią: miecz, kij, szabla, łańcuch, miechohaki, włócznia, halabarda, wachlarze bojowe.

Organizujemy pokazy sztuk walki oraz współpracujemy z firmami eventowymi.

 

Mistrz Nam

Wielokrotny złoty medalista Chen Tai Chi, Mistrz Europy w Tai Chi Chuan. Ukończył chińska Akademię Wu Shu. Jest wybitnym znawcą ponad trzydziestu stylów chińskich sztuk walki. Naucza m.in. Tai Chi Chuan, stylu Chen i Yang, a także kung-fu Wu Shu.

więcej >

Mistrz Nam

Zofia Lelek

Mistrzyni Tai Chi, medalistka na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Wu Shu w 2017 roku oraz na zawodach o Puchar Polski w kategorii Tai Chi w 2007 roku. Wieloletnia trenerka w Szkole
Mistrza Nama.

więcej >

Zofia Lelek

Aktualności

Obóz Tai Chi z mistrzem Namem 2021

Zapraszamy na letni wypoczynek wśród mazurskich łąk i lasów, gdzie zgłębiać będziemy tajniki sztuk walki z Dalekiego Wschodu, Tai Chi i kung-fu Wu Shu. Naszym celem jest doskonalenie znajomości form ręcznych oraz wstęp do nauki taoulu z bronią – mieczem i wachlarzem bojowym. Ponadto, rozwijanie ogólnej sprawności, koordynacji i świadomości ciała oraz kształtowanie zdrowej sylwetki. … Czytaj dalej Obóz Tai Chi z mistrzem Namem 2021

Zobacz więcej